Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás

k vlastníte vozidlo ŠKODA CITIGO, FELICIA, FABIA, RAPID, ROOMSTER, OCTAVIA, YETI, SUPERB, KAROQ alebo KODIAQ, prvý raz zaevidované do 31.12.2018 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla), je Šeková knižka plná zliav 2022 určená práve vám! Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu.

U autorizovaného servisného partnera totiž máte istotu, že používa ŠKODA Originálne dielce a výrobcom predpísané technologické postupy, ktoré zachovajú dobré vlastnosti vášho vozidla.

Pokiaľ chcete využiť túto výhodnú ponuku, navštívte participujúceho servisného partnera ŠKODA, ktorý vám bezplatne poskytne Šekovú knižku plnú zliav alebo si ju objednajte na tejto stránke vyplnením formulára.

Šeková knižka plná zliav 2022

Pokiaľ chcete využiť túto výhodnú ponuku, navštívte participujúceho servisného partnera ŠKODA, ktorý vám bezplatne poskytne Šekovú knižku plnú zliav alebo si ju objednajte online.

Servis ŠKODA sa oplatí!

O našich zákazníkov sa staráme počas celého životného cyklu vozidla. Preto pripravujeme okrem výhodných ponúk na modely ŠKODA, výhodné servisné produkty a služby, ktorými udržiavame vaše vozidlo v dobrej kondícii. Naším cieľom je sa stále zlepšovať a prinášať vám kvalitné a výhodné servisné služby.

Autorizovaný servis ŠKODA so sebou prináša okrem iného aj tieto výhody:

Najširšiu servisnú sieť v SR, ktorú tvorí 74 autorizovaných servisných partnerov ŠKODA na území celého Slovenska
Najlepšiu starostlivosť vám ponúkne ten, kto vás najlepšie pozná a kto je vám najbližšie. ŠKODA AUTO má na Slovensku veľké zastúpenie, ktoré vám ponúka kvalitný záručný a pozáručný servis a ďalšie služby (odborné informácie, predvádzacie jazdy, ŠKODA Originálne dielce...). Zoznam a mapu autorizovaných servisných partnerov nájdete na https://www.skoda-auto.sk/ostatne/siet/

 

Moderné technické vybavenie servisov a najnovšie diagnostické prístroje
Servisy sú vybavené najmodernejšími nástrojmi a diagnostickými zariadeniami určenými pre jednotlivé modely vozidiel ŠKODA.

 

Pracovné postupy podľa predpísaných noriem výrobcu
Autorizovaní servisní partneri postupujú pri servise alebo oprave vozidla presne podľa predpisov výrobcu vozidiel

 

Personál preškolený špecialistami zo ŠKODA AUTO a.s.
Servisní technici sú pravidelne preškolení s príchodom a zavedením nových modelov a technológii.

 

Prácu s kvalitnými ŠKODA Originálnymi dielcami
Otestované, schválené, v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi spoločnosti ŠKODA. Odporúčame vám používať ŠKODA Originálne dielce, pretože to nie sú len náhradné dielce, ale v pravom zmysle Originálne dielce.
Viac o výhodách ŠKODA Originálnych dielcov na http://www.skoda-auto.sk/servis/originalne-dielce

 

Transparentné a férové účtovanie prevedenej práce
Súčasťou príjmu vozidla do servisu je kalkulácia nákladov prác a materiálu, rovnako pri odovzdávaní vozidla zo servisu je ponúknuté vysvetlenie vykonaných prác alebo faktúry.

 

Doživotnú Garancia mobility
Znamená pocit istoty pri jazde s vaším vozidlom doma aj v zahraničí.

Pomoc sa dá privolať pri neočakávanej poruche v Slovenskej republike na bezplatnej centrále „ŠKODA Assistance“ na telefónnom čísle : 0800 124 125

V zahraničí centrála „ŠKODA Assistance" v Slovenskej republike na telefónnom čísle: +421 2 43 29 15 47

Centrála "ŠKODA Assistance" je vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku a kedykoľvek vám sprostredkuje potrebnú pomoc. Pracovníci centrály vám ochotne pomôžu vyriešiť akúkoľvek nepríjemnú situáciu. Pri privolaní pomoci majte pri sebe „Servisnú knižku" príslušného vozidla.

Viac informácii o Doživotnej garancii mobility sa dozviete na https://www.skoda-auto.sk/servis/garancia-mobility


Náhradné vozidlo / náhradnú mobilitu
Ponúkame vám možnosť využívať náhradné vozidlo v čase, keď je vaše vozidlo servisované. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, a preto sme stanovili denný limit na použitie náhradného vozidla až na 150 km. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov, u ktorých suma za servis vozidla presiahne 250 € s DPH po započítaní všetkých zliav.
Aktuálne informácie o náhradnej mobilite získate na http://www.skoda-auto.sk/servis/nahradne-vozidlo


Záruky poskytované na produkty ŠKODA
Na vozidlá, Originálne dielce a príslušenstvo ŠKODA poskytujeme (podľa záručných podmienok) nasledujúce záruky:

  • 2-ročná záruka na nové automobily ŠKODA
  • 2-ročná záruka na ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo
  • 3-ročná záruka na chyby laku
  • 12-ročná záruka na neprehrdzavenie karosérie
  • 8-ročná záruka alebo 160 000 km na vysokonapäťovú batériu pre vozidlá BEV alebo PHEV

Bližšie informácie o zárukách a službách získate na www.skoda-auto.sk/servis/zaruky


Zodpovedný a kvalitný prístup pracovníkov servisov
Osobný prístup k zákazníkovi a jeho spokojnosť je pre nás tou najvyššou prioritou.


Vyzdvihnutie a pristavenie vozidla
Naši autorizovaní servisní partneri vám v prípade, ak nemôžete odviezť vaše vozidlo osobne do servisu, ponúkajú služby vyzdvihnutia a prevozu vášho vozidla do servisu a následne aj späť k vám domov.


ŠKODA CLEVER REPAIR
V prípade malej poistnej udalosti (malého poškodenia), ako je poškodené miesto v čelnom skle, preliačina na karosérii alebo škrabanec na nárazníku. Váš servisný partner ŠKODA má všetko potrebné know-how, aby vám potrebnú opravu ponúkol za najlepšiu cenu pre vás.


Vysokú zostatkovú hodnotu vozidiel
Vozidlá ŠKODA sú na trhu s jazdenými vozidlami veľmi žiadané a preto v porovnaní s cenami iných značiek majú pri odpredaji najvyššiu hodnotu. Kúpou vozidiel ŠKODA získate preto istotu, že máte vozidlo s najvyššou hodnotou. Vaše vozidlo vykúpime za čo najvyššiu možnú hodnotu prostredníctvom programu "ŠKODA Plus". Bližšie informácie o tomto programe nájdete na www.skodaplus.sk


Otváracie hodiny prispôsobené vašim potrebám
Otváracie hodiny sme prispôsobili dnešnej časovo náročnej dobe pre zákazníka tak, aby sme sa mu čo najviac dokázali prispôsobiť a preto niektoré z našich prevádzok pracujú na dve smeny. Keď vy končíte v práci, vybraní servisní partneri ŠKODA majú pre vás otvorené do neskorých večerných hodín. Každý z autorizovaných servisných partnerov má na svojej internetovej stránke zverejnené otváracie hodiny svojej prevádzky.